Nieuws
10-02-2020
Workshop Track – Loodvrije Recreatieve Visserij
Binnen de recreatieve sportvisserij wordt veel lood gebruikt, in allerlei vormen, met een totale jaarlijkse hoeveelheid van ruim 500 ton (bron: Emissieregistratie Deltares). Dit komt terecht in het water, wat gevolgen heeft voor de kwaliteit van onze leefomgeving. Om sportvisserij en recreatie in en op het water ook in de toekomst mogelijk te houden, is het noodzakelijk om te voorkomen dat het lood in het water terechtkomt.
08-02-2020
Biobased Delta heet voortaan Circular Biobased Delta
Nieuwe naam werd bekend gemaakt na presentatie 10 jarenplan aan het ecosysteem
21-01-2020
Vacature Business Development / Sales / Accountmanager
Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Green Chemistry Campus zoekt gedreven Business Development / Sales / Accountmanager (0,8 - 1,0 FTE). De Green Chemistry Campus in Bergen op Zoom is een incubator voor ondernemers met vernieuwende biobased ideeën.
09-01-2020
Impershield & Avans werken samen aan een biobased voegmiddel voor trottoirs
Het op de Green Chemistry Campus gevestigde bedrijf Impershield en Avans Hogeschool werken binnen het Biopolymeer Applicatiecentrum van het Centre of Expertise Biobased Economie aan een biobased voegmiddel voor trottoirs op basis van boomhars.